menusearch
maxlight.ir

درباره ما

(7)
(5)
درباره ما

 

امروزه با تحولات وسیع تکنولوژی و فنی صنعت لامپ و روشنایی در جهان؛ بر این باوریم که مسئولیت خطیری در قبال این صنعت بر عهده داریم.

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست ؛ گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش و به کارگیری توان و تجربه‌‌‌‌های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله‌‌‌‌های موفقیت را طی کنیم .
از دیدگان مشتری، تجربه، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نو در جهان و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتوانه لطف ایزدی و به کارگیری تلاشی بی وقفه، مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو‌‌‌‌های والای موفقیت نائل گردیم .
در دنیای مدرن امروز، صنعت برق و نورپردازی به عنوان یکی از نیاز‌‌‌‌های جامعه بشری قرن، هرروز بیشتر از روز گذشته جلوه نمایی میکند .
هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف مجموعه تولیدی مکس لایت به عنوان تولید کننده ممتاز در سطح ایران از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری از طرح‌‌‌‌های برتر در صنعت روشنایی همواره پیش گام بوده ایم.

شرکت الماس درخشان گیتی گهر با اتکاء به تکنولوژی نوین جهانی و اعتقاد به تحقیق مداوم به جهت یافتن روش‌‌‌‌های نوین ؛ اصلاح و توسعه دائم اطلاعات و امکانات ؛ تلاش بر ارائه بهترین محصولات به بازار‌‌‌‌های کشور دارد .
شرکت الماس درخشان از سال 1394 با تلاش مستمر در صنعت لامپ FLO و LED با تولید محصولاتی از جمله لامپ‌‌‌‌های کم مصرف در وات‌‌‌‌های مختلف و در طرح‌‌‌‌های متنوع، همواره درصدد تامین نیاز‌‌‌‌های روشنایی کشور بوده است و همگام با عرضه محصولات روشنایی نسل سوم موسوم به لامپ‌‌‌‌های LED، همواره در تولید و ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین با برند مکس لایت به بازار داخلی پیش قدم بوده است و هم اکنون محصولات این شرکت شامل خانواده کم مصرف، انواع لامپ LED و انواع چراغ‌‌‌‌های LED با مصارف خانگی، صنعتی و نورپردازی است که با کمک تیم تحقیقاتی با بهره گیری از دانش فنی و واحد آزمایشگاهی برخوردار از تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته به مصرف کنندگان گرامی در سراسر کشور عرضه می‌گردد.
براین باوریم که خواست مشتری نامحدود است و کیفیت پایان ندارد.

مفتخریم که شرکت الماس درخشان با ارائه سبدی کامل از تولیدات صنعت روشنایی، عرصه ای غیرقابل رقابت با شرکت‌‌‌‌های دیگر را پدید آورده است .
محصولات تولید شده در شرکت الماس درخشان، در طرح، رنگ و توان‌‌‌‌های بسیار متنوع پاسخگوی نیاز‌‌‌‌های کلیه مصرف کنندگان اعم از خانگی، صنعتی، تجاری و غیره است .
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه است و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان

 
مرتبط با این بخش
درباره ما