menusearch
maxlight.ir

شرکت تولیدی الماس درخشان گیتی گهر قم برند مکس لایت

معرفی شرکت

معرفی شرکت

امروزه با تحولات وسیع تکنولوژی و فنی صنعت لامپ و روشنایی در جهان؛ بر این باوریم که مسئولیت خطیری در قبال این صنعت بر عهده داریم. شرکت الماس درخشان گیتی گهر با اتکاء به تکنولوژی نوین جهانی و اعتقاد به تحقیق مداوم به جهت یافتن روش‌‌‌‌های نوین؛ اصلاح و توسعه دائم اطلاعات و امکانات؛ تلاش بر ارائه بهترین محصولات به بازار‌‌‌‌های کشور دارد. شرکت الماس درخشان از سال 1394با تلاش مستمر در صنعت لامپ FLO و LED با تولید محصولاتی از جمله لامپ‌‌‌‌های کم مصرف، همواره درصدد تامین نیاز‌‌‌‌های روشنایی کشور بوده و همگام با عرضه محصولات روشنایی نسل سوم موسوم به لامپ‌‌‌‌های LED، همواره در تولید و ارائه جدیدترین و با کیفیت ترین با برند مکس لایت به بازار داخلی پیش قدم بوده است. براین باوریم که خواست مشتری نامحدود است و کیفیت پایان ندارد، محصولات تولید شده در شرکت الماس درخشان، در طرح، رنگ و توان‌‌‌‌های بسیار متنوع پاسخگوی نیاز‌‌‌‌های کلیه مصرف کنندگان اعم از خانگی، صنعتی، تجاری و غیره است. همچنین توانایی شرکت جهت تولید چراغ‌‌‌‌های سفارشی صنعت‌‌‌‌های مختلف، ما را از دیگر شرکت ها متمایز و بی رغیب کرده است.

بیشتر بخوانید
خدمات شرکت

خدمات شرکت

شرکت الماس درخشان علاوه بر گارانتی 18 ماهه محصولاتش، تعمیر محصولاتی که تاریخ ضمانت آنها منقضی شده را نیز فقط با دریافت هزینه تعویض قطعات، انجام میدهد. همچنین همواره با ارائه مشاوره و بهترین راهکارها خواستار پیشرفت و تامین نیاز مصرف کنندگان است.

بیشتر بخوانید
نمایندگی ها

نمایندگی ها

در حال حاضر فروش خارج از شرکت فقط در دفتر مرکزی شرکت به آدرس لاله زار جنوبی پاساژ  110 طبقه همکف پلاک 56 فروشگاه اطمینان 110 صورت میگیرد . لازم به ذکر است کلیه نام‌‌‌‌های موجود در فضای مجازی که با نام شرکت بوده و در سایت شرکت معرفی نشده باشد هیچ گونه رسمیتی نداشته و با شرکت ما در تماس نمیباشند ؛ بدیهی است کلیه اطلاع رسانی‌‌‌‌های لازم از جانب شرکت تنها از طریق راههای ارتباطی مندرج در سایت بوده و هرگونه سودجویی افراد دیگر با نام شرکت از عهده شرکت خارج بوده و شرکت هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آنها پذیرا ناست. در صورت درخواست نمایندگی می توانید درخواست‌‌‌‌های خود را از طریق راه‌‌‌‌های ارتباطی شرکت در میان بگذارید، کارشناسان شرکت پس از بررسی‌‌‌‌های انجام شده و دریافت مدارک لازم، نمایندگی شرکت را در اختیار شما قرار میدهند. اطلاعات کلیه نمایندگان رسمی شرکت از همین طریق در اختیار همگان قرار خواهد گرفت .

راهنما

راهنما

مجموعه الماس درخشان قم با تکیه بر مشتری مداری، تجربه، پتانسیل بالا، آموزش‌‌‌‌های متداوم، به روز بودن محصولات، مدنظر قرار دادن سلیقه و نیاز مشتری و توجه به هر آنچه که رضایت مصرف کننده را جلب کند ؛ همواره در تلاش است تا روشنی بخش منازل و محافل شما باشد، و در حیطه صنعت نیز جزء اولین گزینه شرکت ها و کارخانجات است تا نیازشان را برطرف و خواسته و محصول مورد نظرشان را تأمین کند . مشتریان گرامی جهت درخواست تولید چراغ، سیم و طلق‌‌‌‌های سفارشی و همچنین استعلام موجودی و قیمت ها با شماره‌‌‌‌های ذیل در تماس باشید : 02533343618 02533343619 02133110640 02133110840

قوانین و مقررات شرکت

قوانین و مقررات شرکت

کلیه ضوابط و قوانین شرکت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. در صورت هرگونه تغییر در ضوابط و قوانین شرکت متعاقبا تغییرات جدید در همین صفحه درج می‌گردد.

قبلی
maxlightmaxlightمحصولات مکس لایتmaxlightmaxlight
چراغ‌‌‌‌های سفارشی مکس لایت

چراغ‌‌‌‌های سفارشی مکس لایت

چراغ‌‌‌‌های 12 ولت smd با استفاده از بهترین متریال در سایز‌‌‌‌های مختلف طبق نیاز مشتری

مشاهده
چراغ پی ال ال SMD

چراغ پی ال ال SMD

چراغ 14 وات پی ال ال

مشاهده